biblicky citatBIBLICKÝ CITÁT

Biblický citát na dnešní den
Poznalo, co vede k pokoji. (Lk 19,42)

adresaKONTAKT

P. Mgr. Zdenko Vavro

Spálov 5, 742 37 Spálov

Telefon: +420 730 523 540
E-mail: rkf.spalov@doo.cz
WWW: http://www.farnostspalov.cz/

Pozvání k volbám

Jak jistě víte, ve dnech 20. a 21. října se konají volby do poslanecké sněmovny.
Díky atmosféře, která v posledních měsících panuje ve společnosti a vyvolává strach i nenávist mezi občany, obracím se na Vás s prosbou, abyste přišli k volbám a podpořili některou z demokratických stran. Svým hlasem rozhodnete o budoucnosti České republiky, rozhodnete i o tom, zda budeme žít ve svobodné a demokratické zemi. Možná se Vám to zdá přitažené za vlasy, ale současný stav politické scény tomu opravdu nasvědčuje. Mějte pěkné, klidné a pohodové dny.