biblicky citatBIBLICKÝ CITÁT

Biblický citát na dnešní den
Já jsem s vámi po všechny dny. (Mt 28,20)

adresaKONTAKT

P. Mgr. Zdenko Vavro

Spálov 5, 742 37 Spálov

Telefon: +420 730 523 540
E-mail: rkf.spalov@doo.cz
WWW: http://www.farnostspalov.cz/

Web - mapa bohoslužeb

Web mapabohoslužeb.cz je v provozu od podzimu roku 2011. Jeho cílem je stát se přehlednou a spolehlivou databází bohoslužeb a mší svatých u nás. Nechceme se omezovat na konkrétní církev, ale vytvořený systém poskytnout věřícím všech křesťanských církví.

Vznik webu byl motivován faktem, že neexistuje přehledná databáze bohoslužeb v Česku. Věřící, který chce jít do kostela i o dovolené, si musí časy bohoslužeb pracně vyhledávat na internetu. Nalézt a projít stránky desítek farností v okolí pobytu není snadný úkol. Někdy pak na webu nalezne čas, ale už ne přesné místo konání bohoslužby.